Potravinové banky přijmou nevyužité zásoby z jídelen a restaurací
16.03.2020 | ČTK
Potravinové banky v regionech začnou v pondělí přijímat nevyužité zásoby od všech stravovacích zařízení, zejména školních jídelen, menz a restaurací. Již dnes je možné přijmout jídlo v Praze. ČTK to dnes sdělila ředitelka České federace potravinových bank Veronika Láchová.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Další články v kategorii Potravinářství
- Olomoucký výrobce sportovní výživy Nutrend loni zvýšil tržby i zisk (19.06.2026)
- Evropské potraviny nejsou samozřejmost. Jejich kvalita něco stojí (19.06.2026)
- Vitamin C může hrát zásadní roli v neutralizaci uzenin (19.06.2026)
- Moravští vinaři získali na největší soutěži vín na světě 81 medailí (19.06.2026)
- Pivovar Rohozec vstupuje do letní sezony s trojicí novinek a zve návštěvníky přímo do svého srdce (19.06.2026)
- Úřady v Česku zaznamenaly 25 podezření na zdravotní potíže z kojeneckého mléka (18.06.2026)
- Snížení cen potravin a nealkoholických nápojů utlumilo inflaci (18.06.2026)
- Ministr zemědělství se sešel u kulatého stolu se zástupci ovocnářského sektoru. Řešila se nová strategie (18.06.2026)
- Poslanci Evropského parlamentu schválili zákaz nazývat bezmasé alternativy slovy "steak" či "játra" (18.06.2026)
- Netradiční sirupy vymyslel během barmanských soutěžích. Sází na čerstvé ovoce (18.06.2026)

Tweet



