Bohemia Sekt prodal loni 29 mil. lahví, stejně jako v roce 2018
16.01.2020 | ČTK
Skupina Bohemia Sekt loni prodala přes 29 milionu lahví sektů, šumivých nápojů a vín, stejně jako v roce 2018. Prodej sektů a šumivých nápojů na českém trhu zůstal na předloňské úrovni téměř 18 milionů lahví, prodej vín se meziročně zvýšil o dvě procenta téměř na 11 milionu lahví, řekl dnes ČTK ředitel největšího výrobce sektů a vín v ČR Ondřej Beránek.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Další články v kategorii Potravinářství
- Za kopeček i osm dolarů. Zmrzlina se v USA stává stále dražší pochoutkou (22.06.2026)
- Kjódó: Japonští vědci přeměnili vyhozené nudle udon na rozložitelný biopapír (22.06.2026)
- Olomoucký výrobce sportovní výživy Nutrend loni zvýšil tržby i zisk (19.06.2026)
- Evropské potraviny nejsou samozřejmost. Jejich kvalita něco stojí (19.06.2026)
- Vitamin C může hrát zásadní roli v neutralizaci uzenin (19.06.2026)
- Moravští vinaři získali na největší soutěži vín na světě 81 medailí (19.06.2026)
- Pivovar Rohozec vstupuje do letní sezony s trojicí novinek a zve návštěvníky přímo do svého srdce (19.06.2026)
- Úřady v Česku zaznamenaly 25 podezření na zdravotní potíže z kojeneckého mléka (18.06.2026)
- Snížení cen potravin a nealkoholických nápojů utlumilo inflaci (18.06.2026)
- Ministr zemědělství se sešel u kulatého stolu se zástupci ovocnářského sektoru. Řešila se nová strategie (18.06.2026)

Tweet



