Bramborářský svaz chystá kongres
01.02.2000 | Mladá fronta Dnes
MF Dnes 1.2.2000
Bramborářský svaz chystá kongres
krátce
Havlíčkův Brod - Ústřední bramborářský svaz České republiky připravuje padesátý druhý mezinárodní kongres Asociace evropských obchodníků s brambory Europatat, který se bude konat od 15. do 17. června v Praze. "Kongres připravujeme ve spolupráci s bruselskou centrálou asociace a pod záštitou ministerstva zemědělství," řekl předseda svazu František Novák. "Hlavním tématem jednání bude otázka zrovnoprávnění v obchodování se zeměmi EU, kam zatím nesmíme brambory vyvážet," sdělil Novák.
(ČTK)
Další články v kategorii
- Souhrn událostí uplynulého dne 24. 6. 2026 (25.06.2026)
- VÚLHM: Pro vyšší využití dubu letního a zimního je důležité rozlišování jejich sazenic již v lesních školkách (24.06.2026)
- Tisíce kubíků vody zůstávají v křivoklátské krajině díky obnoveným nádržím (24.06.2026)
- Ptáci mluví s vejci a varují embrya před vlnami veder (24.06.2026)
- Veterinář Dušan Usvald: Přál bych si, aby bylo více veterinářů pro hospodářská zvířata (24.06.2026)

Tweet



