Muzeum vařilo pivo
09.12.1999 | Mladá fronta Dnes
MF Dnes 9.12.1999
Muzeum varilo pivo
V Jihoceském muzeu zacali vcera varit tmavé pivo. Ke ctyrem várkám Muzejního ležáku, který zraje v Jihoceském muzeu pod dohledem Aleše Dvoráka z Budejovického Budvaru (vpravo), vcera pribyla pátá. Tentokrát však ve várnici vzniká tmavé pivo. Ctyri várky svetlého piva budou moci návštevníci muzea vypít už v druhé polovine prosince, na tmavý Muzejní ležák si ale budou muset pockat o celý mesíc déle.
FOTO: MAFA - JAROSLAV SÝBEK
(ze)

Tweet



