Coca-Cola mění po dvou letech svého šéfa
07.12.1999 | Mladá fronta Dnes
MF Dnes 7.12.1999
Coca-Cola mení po dvou letech svého šéfa
Atlanta, New York - Predseda a výkonný reditel americké spolecnosti Coca-Cola M. Douglas Ivester hodlá v dubnu príštího roku po dvou letech odejít z cela zmíneného nápojového kolosu. Na mimorádné schuzce byl prezidentem a provozním reditelem firmy zvolen Douglas Daft, který Ivestera nahradí i na pozici predsedy a výkonného reditele.
(Reuters, CTK)

Tweet



