Na Silvestra bez alkoholu ve skle
06.12.1999 | Právo
Právo 6.12.1999
Na Silvestra bez alkoholu ve skle
PRAHA (cie) - Radnice Prahy 1 žádá podnikatele, kteří v centru města prodávají alkohol, aby ho na Silvestra nabízeli v jiných než skleněných obalech. "My jim nemůžeme nic přikazovat, pouze je žádáme, aby alkohol ve skleněných lahvích přestali prodávat od 18 hodin," informoval starosta Prahy 1 Jan Bürgermeister (ODS).
Radnice chce tímto opatřením minimalizovat riziko úrazu. Obchodníci by podle představ prvního obvodu měli prodávat na Silvestra pivo v plechovkách, šampaňské v plastu a víno v papírových krabicích.

Tweet



