Ovoce jsme jedli více
06.12.1999 | Zemské noviny
ZN 6.12.1999
Ovoce jsme jedli více
Praha (ČTK) - Průměrná spotřeba ovoce v České republice v přepočtu na čerstvé ovoce loni meziročně vzrostla o 1,4 procenta a činila 72,5 kilogramu na obyvatele za rok.

Tweet



