Chovatelé propagují mléko
29.11.1999 | Zemské noviny
ZN 29.11.1999
Chovatelé propagují mléko
Hradec Králové - První výstavu svého druhu nazvanou Mléko `99 usporádalo v sobotu Sdružení východoceských chovatelu hospodárských zvírat spolecne s akciovou spolecností Chovservis v Hradci Králové. »Ujali jsme se této iniciativy k propagaci vyšší spotreby mléka. Mlékárny a zdravotníci bohužel delají v tomto smeru velmi málo. Musíme se snažit všemi prostredky zabránit poklesu spotreby mléka, konzumaci nízkotucného mléka, což je ve skutecnosti mléko odstredené (0,5 procenta) a omezit dovoz dotovaných výrobku ze zahranicí,« vysvetluje smysl výstavy Josef Kadecka, tajemník východoceského sdružení chovatelu.
(rz)

Tweet



