Obvod nechce na Silvestra alkohol ve skle
24.11.1999 | Mladá fronta Dnes
MF Dnes 24.11.1999
Obvod nechce na Silvestra alkohol ve skle
krátce z metropole
Nové Město Pražské - Představitelé radnice první městské části hodlají požádat dopisem podnikatele, kteří v centru města prodávají alkohol, aby jej od silvestrovského večera nabízeli v jiných než skleněných obalech. "Loni stál úklid ulic a chodníků po oslavách příchodu nového roku osm set tisíc korun," uvedl hlavní důvod žádosti starosta první městské části Jan Bürgermeister. Obchodníci by podle představ vedení prvního obvodu měli prodávat pivo v plechovkách, šampaňské v plastových lahvích a víno v papírových krabicích také kvůli bezpečnosti lidí. "Nemůžeme však nic zakázat, pouze požádat," konstatoval starosta.
(pdk)

Tweet



