Spotřeba masa vzrostla kvůli vyšší konzumaci drůbežího masa
23.11.1999 | ČTK
CTK (Agroweb) 23.11.1999 Spotreba masa vzrostla kvuli vyšší konzumaci drubežího masa Spotreba drubežího masa v Ceské republice dlouhodobe roste. Naproti tomu spotreba tzv. cervených mas, tedy hovezího a veprového, klesá. Podle nejnovejších publikovaných údaju Ceského statistického úradu (CSÚ) se celkove spotrebovalo v CR vloni prumerne masa 82,1 kilogramu na obyvatele za rok (kg/ob.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.

Tweet



