Na Silvestra sekt v plastu
16.11.1999 | Právo
Právo 16.11.1999
Na Silvestra sekt v plastu
Šampanské, jež neodmyslitelne patrí k oslavám konce roku, se letos na Silvestra bude v centru Prahy prodávat pouze v plastikových lahvích. Má se tak predejít hromadám strepu, které v minulých letech po bourlivém 31. prosinci vždy zustávaly na chodnících i vozovkách.
Sekt dodávaný v pullitrových lahvích nese název Milenium 2000 - pražské perlivé a bude slavnostne pokrten tuto stredu ve vinárne Jarošek v Praze 1. Informovalo o tom Sdružení pro obnovu a rozvoj remeslných a umeleckých tradic, jež letošního Silvestra v centru Prahy porádá.

Tweet



