MZe ruší od příštího roku vývozní licence na chmel, slad a řepku
18.11.1999 | ČTK
CTK (Agroweb) 18.11.1999 MZe ruší od príštího roku vývozní licence na chmel, slad a repku Od pocátku príštího roku ruší Ministerstvo zemedelství CR (MZe) licence na vývoz chmele, sladu, semene repky olejné, melasy, ethylalkoholu, zpracovaných obilných zrn, otrub, a pokrutin a šrotu.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.

Tweet



