Změny v licencích
16.11.1999 | Zemské noviny
ZN 16.11.1999
Změny v licencích
Praha (egi) - Z licenčního režimu při vývozu vyškrtlo Ministerstvo zemědělství zpracovaná obilná zrna, slad, semena řepky, melasu, chmel, otruby, pokrutiny a šroty a etylalkohol. Vyhláška začne platit od 1. 1. 2000. Exportéři již nebudou muset žádat o vývozní licence a navíc ušetří na poplatku, 0,5 procenta hodnoty vývozu. Licence vydané ve druhém pololetí tohoto roku jsou platné s tím, že jejich čerpání nebude mít vliv na možnost exportu v příštím roce.

Tweet



