Další ekologický večer bude patřit včelám
13.11.1999 | Mladá fronta Dnes
MF Dnes 13.11.1999
Další ekologický vecer bude patrit vcelám
krátce z mest a obcí
Vlašim - Vcelám, vcelarum a medu bude venován tretí Ekologický vecer v pondelí od osmnácti hodin v klubovne Podblanického ekocentra Ceského svazu ochráncu prírody ve Vlašimi. Hovorit bude vcelar Jan Šíma, pripravena je ochutnávka výrobku z medu a ukázka výroby svícek ze vcelího vosku. Ekologické vecery jsou prístupné verejnosti a vstupné je dobrovolné.
(jds)

Tweet



