Poslanci možná zelenou naftu nahradí dotací
13.11.1999 | Mladá fronta Dnes
MF Dnes 13.11.1999
Poslanci možná zelenou naftu nahradí dotací
Praha - Poslanci rozpoctového výboru vcera nevyloucili, že by v rámci novel zákona o spotrební dani zavedli místo takzvané zelené nafty prímou dotaci zemedelcum. Taková forma subvence by podle predsedy výboru Vlastimila Tlustého zamezila danovým únikum.
(CTK)

Tweet



