Seliko snížilo ztrátu, Milo ji prohloubilo
11.11.1999 | Mladá fronta Dnes
MF Dnes 11.11.1999
Seliko snížilo ztrátu, Milo ji prohloubilo
krátce z podniku
Olomouc - Prední tuzemská lihovarnická a konzervárenská spolecnost Seliko snížila za prvních devet mesícu roku svoji ztrátu mezirocne o 61,79 milionu korun na 29,766 milionu. Milo, které je spolecne se Selikem a Nealkem soucástí skupiny Milo Holding, se naopak ponorilo hloubeji do cervených císel, když oznámilo ztrátu 303,33 milionu korun. Ve stejném období lonského roku melo Milo prodelek 60,85 milionu.
(CTK)

Tweet



