Dotovat nadvýrobu mléka je nesmysl
26.10.1999 | Zemské noviny
ZN 26.10.1999
Dotovat nadvýrobu mléka je nesmysl
Praha (egi) - Poslanec Stanislav Nemec tvrdí, že nechce snižovat produkci mléka o 39 procent, jak byl narknut Stranou venkova. Odmítá ale dotovat dál nadprodukci mléka a je pro chov krav na horách bez tržní produkce. U nás by se melo vyprodukovat jen tolik mléka, kolik spotrebujeme s mírným prebytkem na export. Rocní konzum mléka a mlécných výrobku v Ceské republice predstavuje neco pres 1,9 miliardy litru mléka.

Tweet



