Býk se nedal lacino
23.10.1999 | Zemské noviny
ZN 23.10.1999
Býk se nedal lacino
Mladejovice - V nemocnici skoncil vcera dopoledne 56letý farmár z Olomoucka poté, co jej poranil býk, kterého vezl na jatka. Farmár z Dlouhé Loucky vezl na korbe nákladního auta dva býky na jatka do Mladejovic. Když je chtel vyložit z vozu, býk muže primáckl ke korbe. Dispecer záchranné služby v Olomouci Jirí Jílek oznacil zranení soukromého zemedelce za težké. »Muž utrpel zlomeninu stehenní kosti a pohmoždeniny. Byl prevezen na traumatologii«" rekl. Pracovníci jatek uvedli, že býky poté z auta sami vyhnali a zvírata skoncila na porážce.
(CTK)

Tweet



