Školské odbory i sdružení samospráv chtějí odklad novely o stravování ve školách
21.03.2025 | ČTK
Sdružení místních samospráv (SMS ČR) či školské odbory chtějí posunout účinnost novely vyhlášky, která má změnit stravování ve školách, a to o rok, tedy na září 2026. Vyplývá to z připomínek k novele. Sporná je podle připomínek například možnost pro žáky sníst si v jídelně vlastní donesené jídlo, kterou novela zavádí.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Další články v kategorii
- VÚLHM: Pro vyšší využití dubu letního a zimního je důležité rozlišování jejich sazenic již v lesních školkách (24.06.2026)
- Tisíce kubíků vody zůstávají v křivoklátské krajině díky obnoveným nádržím (24.06.2026)
- Ptáci mluví s vejci a varují embrya před vlnami veder (24.06.2026)
- Veterinář Dušan Usvald: Přál bych si, aby bylo více veterinářů pro hospodářská zvířata (24.06.2026)
- Ve výdejních boxech může být v létě přes 50 stupňů, hrozí zkažení potravin (24.06.2026)

Tweet



