Klatovské rybářství začalo s jarními výlovy asi 55 ploch, ryby jsou kvalitní
12.03.2025 | ČTK
Klatovské rybářství začalo tento týden s jarními výlovy. Firma odloví zhruba 55 rybníků, převážně jde o menší vodní plochy s násadovou rybou nebo plůdkem. Tržní ryby na Velikonoce bude dost, cena bude stejná jako loni. Kvalita ryb je dobrá, vody v rybnících je kvůli nedostatečným srážkám asi o pětinu méně proti standardu.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Další články v kategorii
- VÚLHM: Pro vyšší využití dubu letního a zimního je důležité rozlišování jejich sazenic již v lesních školkách (24.06.2026)
- Tisíce kubíků vody zůstávají v křivoklátské krajině díky obnoveným nádržím (24.06.2026)
- Ptáci mluví s vejci a varují embrya před vlnami veder (24.06.2026)
- Veterinář Dušan Usvald: Přál bych si, aby bylo více veterinářů pro hospodářská zvířata (24.06.2026)

Tweet



